Новини України. 28 листопада. Спікеру Верховної ради Володимиру Литвину передали вимогу про проведення позачергової сесії парламенту.

Депутати вимагають позачергового засідання

Голови фракцій “БЮТ-Батьківщина” та “Наша Україна – Народна Самооборона” Іван Кириленко і Микола Мартиненко надіслали листа до Голови Верховної Ради Володимира Литвина з вимогою провести позачергове пленарне засідання цього тижня у зв’язку з трагічною загибеллю учасника акції протесту у Донецьку, повідомляє прес-служба “Батьківщини”.

“Страшна новина з Донецька, яка пов’язана не лише з фізичною розправою над немічними від променевої хвороби чорнобильцями з наметового містечка, але й загибеллю людини, не може залишити нас, членів фракцій “БЮТ-Батьківщина” і “НУ-НС”, байдужими у цей непростий для країни та суспільства час”, – йдеться у листі голів фракцій.

“Безпрецедентне потурання прав людей, що свого часу ціною власного здоров’я і навіть життя врятували цивілізацію від атомної чуми, а нині вимушено піднялися на захист своїх законних інтересів, може сколихнути країну і призвести до непередбачуваних соціальних наслідків”, – наголосили Кириленко і Мартиненко.

Саме тому, дві фракції Верховної Ради України вимагають провести позачергове засідання парламенту для розгляду трагічних подій у Донецьку під час мирної протестної акції.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.