Новини спорту. 4 листопада. Нейрохірург Йонатан Деген, завідувач відділом порушення рухових функцій і хвороби Паркінсона в Герцлійском медичному центрі Ізраїлю, рекомендує чемпіону світу в суперважкій вазі за версією WBC Віталію Кличку завершити кар’єру, оскільки помітив у його поведінці підозрілі симптоми.

Віталію Кличко загрожує хвороба Паркінсона

«Мені здається, що 40 років – це той вік, коли Віталію вже небезпечно продовжувати заняття боксом. Він повинен негайно припинити бокс. Усіх суперників не переможеш, Віталій вже став людиною-легендою, і йому пора серйозно зайнятися своїм здоров’ям.

Під час бою з Адамеком і на прес-конференції після бою я як фахівець звернув увагу на рух в ринзі Віталія. Зауважте, він володів повною перевагою, але так і не зміг нанести жодного нокаутуючого акцентованого удару по безпорадному противнику. Йому було просто важко скоординувати своє тіло. Замість ударів Адамек отримував просто сильні стусани.

Хтось говорить про погану ударну техніку Віталія, але я стверджую однозначно – це неврологія. Давайте згадаємо його прекрасні бої з Люісом і Джонсоном – невже він розучився битися? Подивіться також на манеру промови Віталія, і порівняйте з записом прес-конференції перед боєм. Різниця в поведінці вельми значна.

Я вивчав це питання досить довго, і можу зробити висновок, що після багатьох років, проведених на рингу, у більшості проявляються так звані транзиторні порушення. Людина зовні виглядає здоровою, але стан організму… Мова йде в першу чергу про часті проявах амнезії, що характеризуються сплутаністю свідомості, уповільненням і порушенням моторної функції, які можуть бути провісниками прогресуючої енцефалопатії. Це добре видно і зорово: подивіться, як часто говорять боксери по телевізору – уповільнення мови, незв’язані слова і пропозиції, часто – відверті мовні “ляпи”», – говорить Деген.

Джерело Советский спорт 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.