Новини світу. 10 листопада. Лідери грецьких партій почали у четвер новий раунд переговорів щодо створення коаліційного уряду на тлі складнощів з міжнародним кредитуванням країни.

Депутати Греції готові вести переговори знову

Передає  РИА Новости.

Рік, що минає прем’єр-міністр і лідер правлячої лівоцентристської партії ПАСОК Йоргос Папандреу, а також глава правоцентристської “Нової Демократії” Антоніс Самарас і голова невеликий парламентської фракції Народний православний заклик Йоргос Карадзаферіс зустрічаються в президентському палаці з главою держави Каролосом Папульясом.

Раніше ЗМІ називали цілий ряд кандидатур на пост прем’єра в коаліції. Колишній заступник голови Європейського центрального банку Лукас Пападімос знову став фаворитом минулої ночі, після того, як черговий раунд переговорів провалився.

За повідомленням ЗМІ, Пападімос висунув ряд власних умов, включаючи тверду підтримку обом партіям кредитної угоди, яка передбачає списання значної частини боргу Греції, але вимагає натомість дотримання жорсткої фінансової дисципліни на кілька років вперед. Також він наполягає на тривалішому терміні роботи перехідного уряду з можливою відстрочкою виборів, намічених попередньо на 19 лютого 2012 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.