Новини України. 2 листопада. Відмова побитої Марії Коршунової від претензій до Романа Ландика не впливає на притягнення його до кримінальної відповідальності у справі про хуліганство.

Побита Ландиком дівчина немає претензій до депутата

Про це сказав начальник Головного слідчого управління МВС Василь Фаринник.

“Ця справа – не приватне обвинувачення, тому жодні угоди тут не проходять. Це публічна справа. Це хуліганство. Навіть якби вона (дівчина) не писала заяву, ми б все одно її розслідували, а вона одна з потерпілих”, – заявив Фаринник.

На уточнювальне запитання, чи буде Ландик притягнутий до кримінальної відповідальності, незважаючи на відмову потерпілої від претензій до нього, Фаринник відповів ствердно.

“А як же… і суд буде його судити”, – сказав він.

Водночас, міліціонер підкреслив, що від позиції потерпілої дівчини буде залежати суворість покарання, тому що суд може дослухатися до її думки.

Фаринник також повідомив, що органи міліції вже дали оцінку діям потерпілої, та у її діях міліція не виявила складу злочину, із чим погодилася і прокуратура.

Він додав, що потерпіла може одержати від Ландика компенсацію за моральну і матеріальну шкоду.

Як відомо, нещодавно Марія Коршунова відмовилась від своїх обвинувачень на адресу Романа Ландіка.

Згодом його батько, народний депутат Володимир Ландик заявив, що не виключає, що його Роман Ландик сам спробує притягнути Коршунову до відповідальності.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.