Новини України. 22 листопада. Сьогодні адвокат Романа Ландика Юрій Березовський ще раз клопотав про зміну йому запобіжного заходу.

Прокурор продовжує наполягати на тому, щоб Ландик залишався в СІЗО

Крім того, адвокат потерпілої Марії Коршунової Ігор Зазимкін підтримав дане клопотання, проте відзначив, що зараз слухання знаходиться не на тій стадії, щоб розглядати такі клопотання.

У клопотанні адвоката говориться: «Незважаючи на отримані пошкодження (в ході інциденту в ресторані Баккара – ред.) Пан Ландик намагався вирішити конфлікт мирно за участю співробітників міліції».

Адвокат Ландика Юрій Березовський вважає, що рішення про утримання пана Ландика під вартою, приймалося в умовах тиску на суд, через ЗМІ і з використанням сумнівних доказів, щоб він не перешкоджав слідству і не тиснув на свідків. Проте цих обставин більше не існує.

«Отримані докази, спростовують наявність складу злочину, передбаченого частиною 3 статті 296. Коршуновій компенсований моральний і матеріальний збиток повною мірою», – скель він.

Крім того, він зазначив, що пан Ландик раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, а його дружина, яка знаходиться у нього на утриманні, народила дитину, яку він ще навіть не бачив.

Також, адвокат обвинуваченого попросив суд звернути увагу на те, що 15 листопада 2011 року, Верховна Рада Україна прийняла рішення про гуманізацію законодавства і змінила частину 1 статті 155 Кримінально-процесуального кодексу, в частині того, що утримуватися під вартою не може раніше несудимий громадянин,який не перешкоджає встановленню істини по справі, і не продовжує злочинну діяльність.

Пан Березовський попросив суддю Олену Попову випустити Романа Ландика під заставу.

У свою чергу, прокурор Олена Лисицька продовжує наполягати на тому, щоб пан Ландик залишався в СІЗО.

«Підстав для зміни запобіжного заходу немає», – підкреслив пан Лисицька.

Суддя Олена Попова віддалилася в дорадчу кімнату, для розгляду цих клопотань.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.