Огляд преси. 21 листопада. Дивне фізичне нездужання – колишня прем’єр-міністр України вже не встає з тюремного ліжка.

Здоров'я Тимошенко погіршується

Юлія Тимошенко почуває себе погано. Болі в спині, кістках, вона більше не піднімається з ліжка. Начальник в’язниці продовжує говорити, що з нею все добре, і забороняє візити приватних лікарів. Вчора і адвокат Юлії Тимошенко побачив дивні синці, які з’явилися на шкірі, щонайменше, місяць тому, пише італійська La Repubblica.

“Це чорні смуги, довжиною до 15 см. Я не можу зрозуміти, що це. У нинішній ситуації я починаю боятися за все”, – цитує захисника автор статті.

Сергій Власенко, захисник екс-прем’єра Юлії Тимошенко, символу “помаранчевої революції” 2004 року, намагається себе контролювати, але йому чудово відомо, що в сучасній історії Україні занадто багато таємних змов, підозрілих отруєнь, загадкових хвороб, які взялися нізвідки: “Стратегія зрозуміла. Їй збудували юридичну могилу із звинувачень, що не мають сенсу. Тепер вони намагаються знищити її у фізичному плані”, – йдеться в статті.

Поки ніяких звинувачень. Зараз час апеляцій, закликів про допомогу до ВООЗ, Міжнародного Червоного Хреста, “Лікарів без кордонів”.

“Ми до останнього часу отримували від неї пропозиції, нові ідеї. Але ось уже два тижні їй не вдається нам нічого повідомити. Вона дуже втомилася, вона відчуває занадто сильний біль”, – подає видання слова секретаря Юлії Тимошенко.

За даними останнього опитування, якби президентські вибори проводилися сьогодні, то шанси на успіх Тимошенко і Януковича були б рівні. І ситуація в цьому плані продовжує поліпшуватися. Але, на думку Марини Сороки, це не дуже хороша новина. Це лише хворобливе підтвердження: “Вона все ще дуже небезпечна для влади. Її все ще бояться. І тому її ненавидять”, – каже секретар Тимошенко.

За матеріалами La Repubblica

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.