Новини України. 11 листопада. Укрзалізниця провела роботу по оптимізації програмного та інформаційного забезпечення автоматизованої системи управління пасажирськими перевезеннями на залізницях для нових умов резервування місць, повідомляє прес-служба підприємства.

Квитки на поїзди можна буде придбати за 3 місяці до поїздки

По-перше, після автоматизованого аналізу завантаженості потягів по кожному напрямку, були оптимізовані маршрути курсування пасажирських поїздів. По-друге, тепер стане можливим купувати квитки на потяги за 90 днів до відправлення. Система також дозволить варіювати терміни попереднього продажу. Наприклад, на ряд поїздів вони можуть становити 45 або 60 днів.

Укрзалізниця успішно використовує системи автоматичного регулювання місць в залежності від заселеності поїзда та автоматизованого аналізу пасажиропотоку для раціонального використання парку вагонів.

Нагадаємо, що 1 липня Укрзалізниця ввела автоматизовану систему відбору провідників і поїзних бригад. Ця система за принципом випадкових чисел формує бригади провідників на той чи інший маршрут і дозволяє уникати суб’єктивного впливу посадових осіб на прийняття відповідних рішень.

Усі залізниці України працюють в єдиній системі управління пасажирськими перевезеннями. З її допомогою забезпечується оформлення квитків, оплата в квитковій касі вартості постільної білизни і вартості чаю за бажанням пасажира, відслідковується зайнятість усіх місць по кожній станції маршруту поїзда, ведеться фінансово-статистичний облік пасажирських перевезень, здійснюються взаєморозрахунки із залізничними адміністраціями інших держав, і багато іншого.

Джерело Ура-Информ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.