Новини здоров’я. 14 листопада. Незважаючи на те, що всім добре відомо про шкоду куріння, безліч людей в розвинених країнах продовжують курити.

70% курців мріють відмовитися від своєї шкідливої звички

При цьому близько 70% з них мріють відмовитися від своєї шкідливої ​​звички, заявили американські експерти.

«Наше дослідження обнадіює. Ми вважали, що курці не зацікавлені в тому, щоб кинути курити, однак все виявилося інакше», – зазначають експерти з Центру з контролю і запобігання захворювань, США.

Крім того, що майже дві третини курців хочуть зав’язати, а 52% з них здійснювали такі спроби, кількість курців значно скоротилася за останні п’ять років, а ті, хто продовжує курити, роблять це в менших кількостях. При цьому кількість молодих людей, що починають курити, знижується в набагато меншому ступені. Можливо, це пов’язано з агресивними рекламними кампаніями тютюнових гігантів, спрямованими на молодь і жінок.

Серед курців, що вирішили позбавитися від своєї шкідливої ​​звички, 49% отримали пораду зробити це від свого лікаря. Близько 31% курців розповіли, що користуються психологічною консультацією і ліками, щоб зав’язати, а 6% в кінцевому підсумку вдалося подолати залежність.

Цікаво, що простіше кинути палити тим, хто має вищу освіту, ніж тим, хто не закінчив школу (8% проти 3%).

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.