Новини економіки. 5 листопада. Країнам Європи знадобиться 10 років для подолання боргової кризи і оздоровлення фінансів.

Меркель звернулася до європейців із закликом посилити фінансову дисципліну

Цю точку зору висловила сьогодні канцлер ФРН Ангела Меркель у своєму щотижневому суботньому зверненні до співгромадян, розміщеному на її інтернет-сайті.

Боргову кризу неможливо подолати за одну мить, – сказала глава німецького уряду. – Ясно, що для поліпшення наших позицій нам потрібно десятиліття“. Адже борги накопичувалися десятиліттями, пояснила вона.

При цьому Ангела Меркель звернулася до європейців із закликом посилити фінансову дисципліну. “Необхідно зробити все, щоб привести в порядок справи в Європі, – сказала вона. – Якщо в Європі справи йдуть погано, то і в Німеччині вони не йтимуть добре”.

Європі, за словами Меркель, належить “пройти дуже складний шлях”. Мова йде про “велике завдання, яке нам належить виконати заради майбутнього, заради молодого покоління”.

Уряд ФРН робить все для того, щоб зберегти робочі місця і прискорити темпи промислового зростання, запевнила вона. Для песимізму підстав немає, зазначила канцлер. “Але в Європі всі повинні докласти зусиль і виконати всі свої домашні завдання”, – вважає Меркель.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.