Новини України. 20 листопада. На засіданні земельної комісії депутати потурбувалися тваринами миколаївського зоопарку, а саме самцем кенгуру, поні, верблюда і макаки.

"Кращих самців залишити нам"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Справа в тому, що Миколаївський зоопарк висловив намір продати вищевказаних тварин, тому як усіх їх по двоє, а два самці не уживаються разом. Замість проданих тварин зоопарк висловив намір придбати інших, які на даний момент потрібні. Так як зоопарк – підприємство комунальне, то продаж тварин повинен узгоджуватися на сесії міськради, а до того проект рішення повинні затвердити на депутатських комісіях.

Але питання про продаж тварин викликав масу питань у членів земельної комісії. Більше за всіх обурився депутат Анатолій Дюмін:

“Ви ж через комісію проводите питання, треба ж їх бачити! – звернувся Дюмін до представника управління комунальної власності, який виносив на розгляд проект рішення.

“Так що їх, сюди приводити?” – здивувався останній.

“Нам небайдуже, куди йдуть наші макаки! Давайте створимо комісію, і подивимося!”

У результаті Дюмін з напуттям від колег “Кращих самців залишити нам” був делегований в зоопарк з тим, щоб подивитися і розібратися в питанні, а потім доповісти результат на комісії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.