Новини шоу-бізу. 6 листопада. Віталій сфотографувався з коровами відразу після того, як Діма зібрав урожай в капустяному полі.

До корів "при параді"

Ох і потішив співак Віталій Козловський своїх шанувальниць, виклавши в своєму «Твіттері» фотографію себе… в корівнику! Причому на знімку Віталій одягнений з голочки – смокінг, вишукана зачіска.

«Ніколи не думав, що будучи в смокінгу, опинюся в корівнику!» – підписав фото співак.

Щоправда, до корівнику він потрапив не з власного інтересу, а по роботі – знімався для однієї телепрограми.

А особливо уважні інтернет-користувачі побачили у фотографії Козловського такий собі міні-плагіат. Адже буквально днями подібну фотосесію виклав у себе у «Твіттері» російський співак Діма Білан (з яким Віталія, до речі, часто порівнюють).

Переможець «Євробачення-2008», проїхав із концертами провінціями, зізнався у блозі: «Я так люблю Русь, в ній віє щирістю!».

На знімках, які з’явилися в «Твіттері» співака, він прицінюється до домашніх закруток, якими торгують сільські бабусі на трасі. А ще – збирає врожай на полі, гордо позуючи перед об’єктивом з величезним качаном капусти.

Варто зауважити, що нашого Козловського взагалі часто порівнюють з російським Біланом. Віталій на це тільки віджартовується:

«Просто ми обидва співаємо про кохання і в нас схожі аудиторії».

Діма, до речі, теж в курсі, що в Україні є свій «Білан» – на одному із сольників у Києві співак, отримавши букет квітів від фанатки, пожартував зі сцени: «Це я Козловському передам».

Джерело newsme 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.