Новини України. 1 листопада. Частка автомобілів куплених в кредит в Україні може скласти 25% від загальної кількості продажів.

Автокредитування зростатиме плавно

Про це заявив заступник голови правління Юнекс Банку Олександр Бондаренко.

“Докризова статистика свідчила про достатньо високу долю кредитів в загальних продажах автомобілів і досягала 70%. На сьогоднішній день відсоток автомобілів, які продаються в кредит, поступово зростає. Ескперти прогнозують збільшення цього показника в найближчому майбутньому не більш ніж до 25%”, – розповів банкір.

За його словами, згідно з прогнозами експертів авторинку, обсяг продажів буде знаходитись на рівні 180 тис. нових автомобілів. Сьогодні попит на кредитування обмежений рівнем відсоткових ставок, який у свою чергу визначається рівнем ризику та вартістю ресурсів, зазначає експерт.

“Банки і позичальники зробили свої висновки з кризової ситуації. Останнім часом значно збільшилась кількість запропонованих клієнтам програм, але банки жорстко підходять до платоспроможності потенційних позичальників. Зростання долі кредитних авто буде плавним і буде залежати від економічної ситуації в країні і стабільності національної валюти”, – відзначив Олександр Бондаренко.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.