Новини України. 29 листопада. Лідер партії “УДАР” Віталій Кличко здивований позицією щодо закону про вибори інших опозиційних сил та їхніми спробами домовитися про списки.

Кличко не до кінця розуміє Яценюка

Про це йдеться в заяві партії.

Політик назвав “дивним” той факт, що “учасники КОДу ще вчора пропонували бойкотувати вибори, а сьогодні говорять про найдемократичніший виборчий закон і вже складають якісь списки, ділять опозицію на “білу і чорну”.

“Мене щиро здивували заяви про те, що вже почалося формування якихось списків від опозиції, і хто не побіг записатися в ті списки, той автоматично оголошується ворогом народу”, – зазначив Кличко, коментуючи заяви Арсенія Яценюка.

“В умовах тотальної недовіри людей до політиків усіх таборів, критичної оцінки всіх партій, починати діалог із суспільством потрібно не зі списків, а з чіткого визначення критеріїв майбутніх кандидатів”, – заявив політик.

“Формувати списки без визначення критеріїв і принципів – означає ставити воза попереду коня”, – заявив Кличко.

Лідер “УДАРу” заявляє, що його партія підтримує ініціативи громадських організацій, які наголошують на необхідності промоніторити попередню діяльність кожного кандидата в депутати і оприлюднити відповідну інформацію, аби люди знали, кого вони вибирають.

Як відомо, у понеділок Яценюк заявив, що опозиційні сили, які не входять до Комітету опору диктатурі, мають приєднатися до створення єдиного списку кандидатів на мажоритарні округи від опозиції.

Джерело Українська правда 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.