Новини України. 17 листопада. “Солодкий обмін” – під такою назвою сьогодні у столиці відбулася соціальна акція, приурочена до Міжнародного дня відмови від куріння, яку організувало Молодіжний спортивний рух під патронатом депутата Київради Алли Шлапак.

Кияни залюбки "змінювалися"

Організатори пропонували перехожим, які курять, обміняти сигарету на цукерку.

“Фахівці стверджують, що, незважаючи на хорошу обізнаність про шкоду тютюнопаління для здоров’я, зовсім невелика кількість курців прагне позбутися нікотинової залежності. При цьому, 28% навіть не замислювалися про це. Тому нинішня акція покликана допомогти, принаймні, зробити перший крок назустріч здоров’ю”, – зазначив голова Молодіжного спортивного руху Михайло Терентьєв.

Окрім “солодкого обміну”, волонтери надавали інформацію про місця, де за підтримки фахівців і однодумців можна позбутися згубної звички.

Як поділилися враженнями волонтери акції, більшість столичних жителів “змінювалися” досить охоче, деякі з власної ініціативи віддавав по кілька сигарет або всю пачку, а майже 17% зазначили, що постараються і в наступні дні курити менше. Всього в ході акції вдалося зібрати 623 сигарети.

Джерело Сегодня 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.