Новини здоров’я. 15 листопада. Юнаки й дівчата в Китаї, країні-чемпіоні з народжуваності, не мають поняття про те, що таке безпечний секс і як проходить вагітність.

Сексуальна освіта - це щось більше, ніж знання анатомії

А дорослі громадяни Китаю, включаючи вчителів, соромляться говорити з підлітками на «брудні» теми.

Згідно з доповіддю, презентованою на китайському фестивалі сексуальної культури, 14% студентів ніяк не захищаються під час занять любов’ю. Майже третина опитаних дотримуються ліберальних поглядів на секс до шлюбу, вважаючи його допустимим, за умови, що на нього згодні обидві сторони.

35% школярів старших класів розповіли, що дорослі ніколи не говорили з ними про секс і питання, що стосуються відносин між статями. 48% заявили, що в школі вчителі формально торкалися цих питань, але сексуальна освіта, як і раніше залишається дуже консервативною.

«Багато вчителів бояться, що батьки школярів звинуватять їх у «брудних» розмовах, або ж занадто соромляться говорити про секс перед студентами. Ми вважаємо це великою помилкою», – заявив директор провінційного комітету планування сім’ї провінції Гуангдонг.

Про недолік сексуальної освіти серед молоді красномовно говорить той факт, що 27% з них не знають, що плід розвивається в матці жінки. Більшість підлітків дізнаються про секс від друзів, а 11% – на порнографічних сайтах в Інтернеті.

«Сексуальна освіта – це щось більше, ніж знання анатомії. Воно повинно включати психологію і соціальні відносини. Школам пора заповнити цю прогалину», – підсумовують експерти.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.