Новини України. 2 листопада. Держагентство управління національними проектами заплатить адвокатському об’єднанню “Арцінгер” 12,7 млн. грн. за юридичний супровід залучення в економіку України іноземних інвестицій.

Каськіву допомагатимуть юристи за 12 мільйонів гривень

Агентство, яке очолює народний депутат Владислав Каськів, провело тендер на надання юридичних послуг. Згідно з “Вісником державних закупівель”, переможцем тендеру стало адвокатське об’єднання “Арцінгер”. Компанія отримає 12 млн. 720 тис. грн., за супроводження процесу залучення іноземних інвестицій в українську економіку, повідомляє “Дело”.

Проведення тендеру співпало зі стартом road-show, організованого Агентством. Кампанія розрахована на 16 світових фінансових центрів.

Перше road-show українських національних проектів стартувало у понеділок, 31 жовтня, в Лондоні. В його рамках українська делегація під керівництвом депутата-сумісника в стінах Європейського банку реконструкції та розвитку презентувала представникам міжнародного бізнесу пріоритетні для України національні проекти.

Перша частина road-show розрахована на два місяці. За цей час чиновники Агентства управління національними проектами відвідають 16 світових фінансових центрів у Європі, США, Азії і на Близькому Сході. На кожне місто для проведення презентацій відведено один день.

Бюджет першої частини road-show (презентація в 16 фінцентрах) складе 12,8 млн. грн.

Адвокатське об’єднання “Arzinger” (до березня 2009 р. – “Арцингер та Партнери Україна”) є юридичним консультантом на ринку України. Юридичну компанію заснували у 2002 р. Райнер Арцингер та двоє українських юристів – Сергій Шкляр (в даний момент старший партнер компанії) і Тімур Бондарєв (зараз керуючий партнер). Пізніше до складу партнерів увійшов німецький юрист Вольфрам Ребок (в даний момент старший партнер).

Компанія налічує 8 партнерів та 85 співробітників серед яких 50 юристів,в тому числі сертифіковані патентні повірені, арбітражні керуючі та професійні учасники фондового ринку.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.