Новини світу. 2 листопада. Лівійський диктатор десятиліттями підтримував стосунки з простим любителем ботаніки з Брукліна Луїсом Шламовіцем.

Луїc Шламовіц довгі роки листувався із Каддафі

81-річний флорист з нью-йоркського району Бруклін Луїc Шламовіц повідав всьому світу про свою дружбу з листування з главою Лівії.

Вперше Шламовіц написав главі Джамахірії в далеких 1960-х роках, незабаром після того, як Каддафі прийшов до влади.

На свій великий подив, флорист незабаром отримав відповідь від одного з найвпливовіших лідерів в арабському світі, який поклав початок багаторічному листуванні двох зовсім протилежних за положенням людей.

Протягом десятиліть Шламовіц і Каддафі обмінювалися листами, підписаними фотографіями та різдвяних листівками.

“Він чудово писав – з боку такої великої людини було великою милістю особисто відповідати на мої послання”, – поділився Луїc.

У своїх прописних бесідах, вони обговорювали важливі політичні теми, ділилися поглядами на майбутнє США та Лівії.

Одним з останніх послань Шламовіцу від полковника стала різдвяна листівка на 2000 рік, в якій диктатор дякував йому “за довгі роки дружби”.

Настільки теплі відносини з арабським тираном не могли не привернути увагу американських спецслужб. До флориста не раз навідувалися представники ФБР і ЦРУ.

“Звістка про загибель полковника дуже засмутила мене. Його не повинна була спіткати така доля, в крайньому випадку він міг постати перед судом, як і президент Єгипту Мубарак”, – розповів літній фрорист пресі.

Шламовіц перетворив свою одержимість ключовими фігурами у світовій політиці в своє справжнє покликання.

Крім Мумара Каддафі, Луїc розіслав тисячі послань лідерам різних держав. У його колекції налічується більше 6000 підписаних фотографій від Аріеля Шарона до Барака Обами.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.