Новини України. 22 листопада. Кабмін звільнив Ігора Пасічника у зв’язку із закінченням терміну дії контракту.

Ігор Пасічник

У зв’язку із закінченням терміну дії контракту Кабінет міністрів звільнив Ігора Пасічника з посади ректора Національного університету “Острозька академія”, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Постановою N1177 від 16 листопада цього року уряд визнав такими, що втратили чинність, постанови 2000 N1325 і N1721, якими затверджувалися статути національних університетів “Києво-Могилянська академія” (НаУКМА) і “Острозька академія”.

Тим часом 65-річний професор, Герой України Пасічник не виключає, що може знову обійняти посаду ректора у випадку, якщо переможе в конкурсі на заміщення вакантної посади ректора і якщо профільне міністерство знову підпише з ним контракт. Він чекає від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади ректора, щоб знову виставити свою кандидатуру. Острозьку академію він вважає своїм дітищем.

Пасічник в 1994 році був ініціатором відродження Острозької академії, яка вважається найстарішим вищим навчальним закладом Східної Європи (заснована в 1576 році князем Василем-Костянтином Острозьким та княгинею Гальшкою Острозькою). Згодом він став і першим ректором відродженого вузу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.