Новини України. 24 листопада. Пакет акцій ВАТ Київський мотоциклетний завод можуть продати разом із земельною ділянкою.

ВАТ Київський мотоциклетний завод

Кабінет міністрів України прийняв рішення про визнання таким, що втратив силу урядового розпорядження від 5 березня 2008 року № 420-р. “Про затвердження Умов проведення конкурсу з продажу пакета акцій ВАТ Київський мотоциклетний завод разом із земельною ділянкою”. Проект розпорядження підготовлений Фондом державного майна, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Прийняття рішення про скасування розпорядження № 420-р дозволить здійснити продаж державного пакета акцій ВАТ Київський мотоциклетний завод без потенційних ускладнень, забезпечити надходження коштів до Державного бюджету і залучення інвестицій у виробничу діяльність суспільства, вважають в уряді.

ВАТ Київський мотоциклетний завод є єдиним в Україні підприємством з виробництва мотоциклів важкого класу. Має механічно-складальне виробництво мототехніки з закінченим циклом і містить в собі всі стадії з виготовлення та збирання готової продукції, контролю за її якістю, транспортуванні на всіх етапах виробничого процесу, організацію та забезпечення обслуговування робочих місць і ділянок, технічної підготовки виробництва.
На даний час 100% акцій ВАТ належить державі в особі Фонду держмайна України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.