Новини технологій. 5 листопада. Схоже, швидка розрядка акумуляторної батареї iPhone 4S, на яку скаржаться деякі користувачі, не є єдиною проблемою цього мобільного пристрою.

iPhone 4S має проблеми із звуковою складовою

На форумі служби підтримки Apple росте число претензій з боку власників нового “яблучного” смартфона, незадоволених різними неполадками в його звуковій складовій.

Ці проблеми виражаються, наприклад, у виникненні ефекту луни при телефонній розмові з використанням гарнітури, при цьому якість передачі мови погіршується в ході бесіди. Особливо підкреслюється, що дана проблема виникає на різних модифікаціях iPhone 4S і в мережах різних операторів стільникового зв’язку, а її поширеність, судячи з кількості повідомлень, досить велика.

Втім, користувачі, як повідомляється, вже досягли певних успіхів у вирішенні даної проблеми, а як “ліки” при появі луни пропонується швидко увімкнути і вимкнути опцію гучного зв’язку. Крім того, повідомляється про виникаючі під час розмови статичні перешкоди, причому, ця проблема виявляє себе як на вхідних, так і на вихідних викликах.

За словами деяких користувачів, вони замінювали смартфон в магазинах Apple, проте і з новим апаратом траплялося схожа історія.

Нарешті, ще однією проблемою, про яку повідомляють власники iPhone 4S, є зникнення звуку під час вихідних дзвінків. Деякі користувачі заявляють, що ця проблема вирішується вже згаданим перемиканням опції гучного зв’язку, однак, за словами інших, цей метод спрацьовує не завжди.

Зі свого боку співробітники служби підтримки Apple поки не змогли визначити, чи є це збоєм в програмній або апаратній складовій.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.