Новини технологій. 23 листопада. Камера у iPhone 4S, розробкою якої займалась компанія Sony одна з кращих за версією Flickr.

iPhone 4S
Камера у iPhone 4S одна з кращих

Потужна 8-мегапіксельна камера, за виробництво якої були відповідальні японці з Sony є основною перевагою, заради якої купують новий смартфон від Apple.

Цікаво, що зовнішній вигляд ідентичний попередньому поколінню, Retina-дисплей залишився на місці, а голосовий помічник Siri не зрозуміє жодного слова українською. Залишається, основний акцент у новій моделі сфокусований на камері, принаймні, на це натякають дані одного з найпопулярніших фотохостингів Flickr.

Популярність камерафонівЗа статистикою завантажених фотографій на друге місце за короткий час піднявся новоспечений фотофлагман iPhone 4S, обігнавши iPhone 3G/3GS і HTC EVO 4G.

Недосяжною планкою для нього залишився торішній iPhone 4, який і займає першу стрічку ТОПу найпопулярніших камерафонів. Його 5-мегапіксельна камера досі здатна робити гідні кадри, що дозволяє телефонові від Apple випереджати «зеркалку» Nikon D90 за кількістю фотокарток на Flickr. Ситуація може кардинально змінитися після новорічних свят. Враховуючи недитячий попит на 4S-модель, можна лишень уявити собі, як Дід Мороз буде здивований, виявивши в своєму мішку лише білі коробки з блискучим яблучком. 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.