Новини України. 7 листопада. Інтерв’ю зі Стівом Джобсом, записане більше 15 років тому, демонструватиметься у кінотеатрах американської мережі Landmark Theatres.

Інтерв'ю із Джобсом покажуть у кінотеатрах

Інтерв’ю було записано під час підготовки матеріалу для трисерійного документального телефільму “Triumph of the Nerds: The Rise of Accidental Empires”, вперше представленого глядачам в 1996 році. У стрічку також увійшли фрагменти бесід зі Стівом Джобсом, Біллом Гейтсом та іншими ключовими представниками IT-індустрії.

Творець фільму Роберт Крінджлі спілкувався з Джобсом більше години, проте в остаточну версію стрічки увійшли всього десять хвилин з їхньої розмови. Пізніше Крінджлі заявляв, що не може знайти повний запис бесіди. Однак після смерті Джобса відеокасету з інтерв’ю знайшов у власному гаражі Пол Сен, ще один документаліст, який працював над фільмом.

Повну версію інтерв’ю зі Стівом Джобсом показуватимуть в американських кінотеатрах протягом всього двох днів – 16 та 17 листопада 2011 року.

Компанія Sony Pictures в даний час працює над художнім фільмом про Джобса. Картина буде заснована на книзі Уолтера Ісааксон “Стів Джобс”. Це перша і єдина біографія Джобса, яка була схвалена самим засновником Apple.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.