Новини світу. 10 листопада. Словосполучення «арабська весна» («Arab Spring») і «королівське весілля» («Royal Wedding») були найпоширенішими фразами в медіапросторі в 2011 році, а найзгадуванішим іменем стало ім’я Стіва Джобса, згідно глобального дослідження англійської мови.

Стів Джобс обійшов за кількістю згадувань свого імені Усаму бен Ладена більш ніж на 30%

Слова «дефіцит» («deficit») і «окупуй, захопи» («occupy»), по відношенню до Іраку чи Уолл-Стріт, стали двома головними словами, що відбивають глобальні потрясіння, повідомила дослідницька компанія Global Language Monitor.

«Результати цього року значною мірою відображають поточну політичну та економічну невизначеність в світі, яка потрясла майже всі розвинуті країни, виключеннями стали британське королівське весілля і триваюче зростання Китаю», – сказав Пол Пайак, президент Global Language Monitor.

Стів Джобс, який помер у віці 56 років у жовтні, обійшов за кількістю згадувань свого імені вбитого лідера «аль-Каїди» Усаму бен Ладена більш ніж на 30%, сказав Пайак.

Слова та фрази були відібрані за допомогою комп’ютерного алгоритму, який проаналізував 75 ​​тис. друкованих та електронних ЗМІ по всьому світу, а також інтернет і соціальні мережі.

Вираз «арабська весна» – винахід ЗМІ для позначення протестів, що спалахнули в арабському світі на початку 2011 року.

Словосполучення «королівське весілля» відображає увагу світових ЗМІ до квітневої весіллі принца Вільяма і Кейт Міддлтон.

У п’ятірку головних фраз 2011 року також потрапили «гнів і лють» («anger and rage»), що відображає настрій виборців по всьому світу, «зміна клімату» («climate change») і «велика рецесія» («the great recession»).

За матеріалами ZN.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.