Новини здоров’я. 17 листопада. Чим нижче рівень інтелекту людини – тим вище ймовірність, що в майбутньому на неї чекають проблеми з надлишковою вагою, вважають шведські вчені.

Люди, у яких нижчий рівень IQ, гірше розуміють, як правильно харчуватися

Таким чином, наш коефіцієнт інтелекту впливає на здоров’я серцево-судинної системи.

Як показало дослідження, проведене в Швеції, чоловіки з найбільш низьким показником IQ в 18 років до 40 років частіше за інших страждали від зайвої ваги в області живота. Як відомо, скупчення жиру навколо талії асоціюється з підвищеним ризиком розвитку серцево-судинних захворювань.

У роботі взяли участь 54 00 чоловіків, які вимірювали об’єм своєї талії і стегон у 40 і 50 років, а також здавали тест на рівень інтелекту в 18 років. У результаті з’ясувалося, що найбільш здоровою вагою відрізнялися чоловіки з більш високим рівнем інтелекту в юності.

«Люди, у яких нижчий рівень IQ, менш освічені та гірше розуміють, як правильно харчуватися. Нам слід давати їм більше інформації про те, як підтримувати здоровий спосіб життя», – підкреслюють дослідники.

Раніше вчені вже пов’язували рівень інтелекту або освіти з більш низьким соціальним статусом. Здорова їжа часто залишається недоступною для людей з низьким достатком через дорожнечу, тому їм доводиться харчуватися менш корисними, а часто і шкідливими для здоров’я продуктами.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.