Новини світу. 21 листопада. Фанат однієї з американських рок-груп не витримав страждань, які стали побічним ефектом відвідування концерту.

Чоловік постійно відчував шум у вухах

Протягом 3 місяців чоловік боровся з нестерпним шумом у вухах, викликаним слуховий травмою, і врешті-решт віддав перевагу смерті мукам…

Британський фанат рок музики скоїв самогубство через три місяці після того, як відвідав концерт за участю американської групи Them Crooked Vultures, створеної колишніми членами всесвітньо відомих груп Led Zeppelin, Foo Fighters і Queens of the Stone Age. Занадто гучна музика на концерті стала причиною розвитку такої проблеми, як тиннитус – відчуття постійного і «безпричинного» шуму у вухах. Це явище є наслідком ураження слухового аналізатора внаслідок впливу зовнішнього шуму. Тиннитус характеризується постійним дзвоном у вухах, при якому джерело шуму знаходиться в голові потерпілого, а не поза його тіла.

52-річний чоловік протягом трьох місяців практично не спав і постійно чув найсильніший дзвін у вухах. Його психіатр заявив, що одним з виходів позбавлення від шуму його пацієнт вважав смерть. Перша спроба покінчити з собою за допомогою передозування ліків закінчилася невдачею. Через місяць чоловік заколов себе ножем. «Він просто хотів, щоб його страждання припинилися», – заявила його дружина.

Джерело ЗдравоЕ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.