17 листопада. Волонтери місцевої благодійної організації роботи з бездомними були в шоці, коли один з мешканців вокзалу міста Чернівці показав їм американський паспорт і заговорив з ними англійською.

Кері Долего "загубився" в Україні

Виявилося, що це 53-річний Кері Долего, американець, який балотувався в минулому році на пост губернатора Арізони і поїхав в Україну, щоб зустрітися з любов’ю всього свого життя, пише Independent.

Долего набрав менше 0,01% під час голосування, в якому він брав участь як кандидат на пост губернатора штату від Партії зелених, і його спроби знайти любов в Україні, на жаль, виявилися настільки ж безуспішними, відзначає автор статті.

Перед перельотом через Атлантику Долего виступив в телевізійному шоу і розповів про знайомства в інтернеті і висловив надію, що він знайде собі дружину під час своєї поїздки. Батько трьох дітей, який вже двічі був одружений, він сказав, що спілкувався з багатьма українськими жінками і найбільше йому сподобалася Юлія.

Приїхавши в Україну, до Одеси, він так і не знайшов свою Юлію, яка не прийшла на зустріч з ним. Він переїхав до Чернівців, щоб, очевидно, зустрітися з іншою дівчиною з якою спілкувався в інтернеті.

Крім того, його банківський рахунок виявився заблокованим, і він залишився без грошей на вулиці. Колишній політик тепер одужує в лікарні в Чернівцях, де, його лікують від запалення легенів.

Тисячі західних чоловіків, в основному зі США, щорічно відвідують Україну в рамках спеціально організованих “любовних турів”. Дехто називає такі поїздки узаконеною проституцією, коли жінки в основному з бідних сімей шукають шлюбів з розрахунку, щоб виїхати за кордон.

“Наречена з України” – це ще і поширений в інтернеті шахрайський трюк, коли тисячі чоловіків висилають великі суми грошей вигаданим жінкам в Україну, нібито зацікавленим у зустрічах з ними. Невідомо, чи був такий трюк джерелом проблем Долего з грошима і чому його банківський рахунок був заморожений.

За матеріалами Independent

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.