Новини технологій. 17 листопада. Відео. Веб-корпорація Google, як і очікувалося, представила 16 листопада, музичний сервіс Google Music, призначений для персональних комп’ютерів і Android-пристроїв.

Деякі пісні поширюються безкоштовно, інші коштують 69 центів, 99 центів або $ 1,29

Нагадаємо, що навесні Google відкрила службу Music Beta by Google, яка надає користувачам дисковий простір під аудіозаписи на веб-серверах. Передплатники можуть завантажувати свої аудіоколекції (до 20 тис. треків), а потім слухати музику в потоковому режимі на різноманітних пристроях, починаючи з ПК і закінчуючи планшетами і Android-смартфонами.

Новий сервіс, Google Music, поєднує функціонал раніше запущеної системи з музичним веб-магазином, чинним на базі Android Market. Google уклала угоди більш ніж з тисячею звукозаписних компаній, у тому числі з мейджорами EMI, Universal Music і Sony Music. Всього доступно більше 13 млн пісень, деякі з них поширюються безкоштовно, інші коштують 69 центів, 99 центів або $ 1,29.

Куплені треки додаються в аудіоколекцію користувача та синхронізуються між усіма пристроями. Музику можна зробити доступною для прослуховування передплатникам соціальної мережі Google +.

Спочатку магазин Google буде доступний тільки в США. Сервіс повинен скласти конкуренцію музичному веб-магазину Apple.

ВІДЕО

За матеріалами Компьюлента

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.