Новини технологій. 9 листопада. Google без BUZZара: сервіс Buzz від пошукового гіганта Google від сьогодні не працює.

Google Buzz
Google житиме без Buzz

Google відмовився від “дзижчання” задля покращення роботи інших своїх сервісів.

Нагадаємо, раніше, в жовтні, компанія Google офіційно повідомила про плани щодо закриття низки своїх сервісів, в тому числі досить популярних.

За словами віце-президента компанії Бредлі Хоровіца (Bradley Horowitz), Google хоче робити продукт, який змінить життя людей і “юзери” користуватимуться ним по два-три рази в день. Тому, щоб бути успішним в цьому, “потрібно сконцентруватися і думати про те, над чим працювати і, що не менш важливо, думати, над чим не працювати”.

Саме тому Google вирішила закрити власний продукт Google Buzz, яким компанія планувала влитися в потік популярності соціальних мереж. “Гуглівська” новинка викликала ажіотаж лише в момент появи в Мережі. Пізніше інтерес до Buzz почав стрімко спадати.

На заміну Buzz прийшла мережа Google+. В жовтні цього року кількість користувачів нової соцмережі перевищила 40 мільйонів осіб. За словами глави Google Ларрі Пейджа, користувачі вже завантажили в соцмережу понад 3,4 мільярди фотографій. Аналітики сьогодні обговорюють можливість Google+ гідно конкурувати з Facebook в світі соцмереж.

В одному з інтерв’ю співзасновник Facebook Дастін Московітц назвав соцмережу Google+ якісним продуктом. За його словами, серед безлічі різних мереж, Google+ є найкращим сьогодні конкурентом.

Відзначимо, для посилення своїх позицій на ринку соцмереж, компанія Google у квітні цього року пропонувала купити сервіс мікроблогів Twitter за 10 мільярдів доларів, що було майже в два рази більше ніж поточна вартість “щебетуна”.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.