Новини світу. 26 листопада. «Отримавши благодать від цієї православної реліквії, Геннадій Зюганов… готовий з вірою і рішуче завершити передвиборчу компанію КПРФ», – йдеться на сайті компартії.

Зюганов, комуніст, лідер КПРФ
Зюганов вірить у силу пояса Богородиці

Лідер російських комуністів Геннадій Зюганов відвідав Храм Христа Спасителя і приклався до пояса Богородиці – православної святині, яка привезена до Москви з Афона.

«З ласки Божої, і при наполегливій роботі комуністів з відродження Росії соборно з усім народом нашої країни можна буде відсунути сповзання нашої Батьківщини в пучину кризи і беззаконня, – йдеться в замітці. – Отримавши благодать від цієї православної реліквії, Геннадій Зюганов як лідер найбільшої опозиційної партії країни… готовий з вірою і рішуче завершити передвиборчу компанію КПРФ і виконати передвиборні обіцянки партії».

Лідер Компартії РФ, спадкоємиці КПРС, Геннадій Зюганов раніше неодноразово схвально висловлювався про православ’я. Так, в 1999 році він видав під своїм ім’ям брошуру «Віра і вірність. Російське Православ’я і проблеми відродження Росії». У 2002 році Зюганов підтримував введення дисципліни «Російська православна культура» у школі.

Пояс, який, за православним переказами, колись належав Діві Марії, доставили в Храм Христа Спасителя для поклоніння 19 листопада. Щоб забезпечити доступ віруючих, автомобільний рух в Хамовниках було обмежено. 24 листопада в черзі до храму стояли 80 тисяч осіб. Усього реліквії вклонилися вже більше півмільйона людей.

Джерело Власти.net 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.