Новини технологій. 28 листопада. Відео. Голосовий помічник від Apple Siri спочатку навчився управляти домашнім термостатом, потім зміг прочитати думки, і ось тепер зголосився замінити собою ключі автомобіля.

Siri від Apple може керувати автомобілем
Siri від Apple може керувати автомобілем

Крейгу Мунді з компанії Microsoft, який поспішив назвати зачатки штучного інтелекту в новому iPhone 4S застарілою технологією, тепер гикається кожен день.

Хакери і розробники з усього світу як ніби зумисно впроваджують Siri у всілякі сфери людської діяльності, від чого редмондський співробітник і страждає. Як вже вище відзначалось, спочатку голосовий помічник від Apple навчився управляти домашнім термостатом, потім зміг прочитати думки, і ось тепер зголосився замінити собою ключі автомобіля.

Девелопер Брендон Фікет (Brandon Fiquett) вирішив автоматизувати процес закриття/відкриття своєї машини. Скориставшись зломом від Applidium, він створив спеціальний ruby-плагін для Siri-сервера. Природно, будь-яку автосигналізацію до яблучного телефон не підключиш, тут потрібно знати про існування такої системи, як Viper SmartStart. Вона дозволяє з’єднати iPhone з автобрелком по Bluetooth і таким способом керувати своїм «залізним конем» – запустити двигун, заблокувати двері, включити фари.

Разом з Siri все це відбувається за допомогою голосу. Навіть розблокувати iPhone не прийдеться – натискаємо на кнопку Home, після цього ще раз, але вже з тривалим натисненням для активації голосового помічника і можна взаємодіяти з автомобілем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.