Новини України. 19 листопада. Прес-секретар президента США зробив спеціальну заяву з нагоди Дня пам’яті жертв голодомору в Україні.

Прес-секретар президента США зробив спеціальну заяву з нагоди Дня пам'яті жертв голодомору в Україні

“У той час як ми відзначаємо 20-у річницю незалежності України, що стала проявом сили духу та рішучості народу України, ми також згадуємо жертви, понесені 75 років тому під час катастрофічного голоду, який отримав назву Голодомор — або “смерть від голоду”, – йдеться в заяві прес-секретаря Білого дому в суботу.

“Ця жахлива трагедія, що сталася в результаті навмисного захоплення врожаю і господарств по всій Україні Йосипом Сталіним, була одним з найбільших злочинів комунізму”, – наголошується в заяві.

За словами прес-секретаря Білого дому, “сьогодні американці приєднуються до народу України і українців по всьому світу, щоб згадати всіх, хто постраждав і поніс безглузду смерть внаслідок голоду, організованого людьми”.

США цінують дружбу між нашими народами і висловлюють свої глибокі співчуття з приводу цього сумного випадку”, – заявляє прес-секретар президента США.

За матеріалами gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.