Новини політики. 4 листопада. Глава представництва Євросоюзу в Україні Жозе Мануел Пінту Тейшейра здивований тим фактом, що на шоу Савіка Шустера жодного разу не була представлена ​​позиція легітимного представника ЄС.

Запрошення Тейшейра відмінили в останню хвилину

Про це йдеться в листі європейського дипломата на ім’я Шустера, текстом якого володіє ZN.UA.

«Я звернув увагу, що останнім часом теми відносин ЄС-Україна широко обговорювалися в Ваших ток-шоу по п’ятницях, – пише Тейшейра. – Мене здивувало, що позиція Європейського Союзу у Ваших дискусіях не була презентована відповідним легітимним представником ЄС. Таким чином, у студії не було жодної людини, який міг би компетентно пояснити позицію ЄС. У результаті в дебатах не вистачало однієї зі сторін-учасниць і, отже, вони були неповними. Ваші глядачі були позбавлені можливості безпосередньо почути позицію ЄС».

Посол також підкреслює, що 14 жовтня його запрошували на шоу Шустера, проте запрошення було скасовано в останню хвилину.

«Я готовий і з задоволенням візьму участь в подібній програмі, щоб представити точку зору ЄС в питанні взаємин з Україною. Я вважаю, це головним чином було б корисно для Вашої аудиторії, громадян України, для того, щоб вони були краще поінформовані з цієї важливої для їх майбутнього темі», – пише дипломат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.