Новини культури. 4 листопада.  Журнал Forbes склав список найбільш переоцінених зірок Голівуду, на першому місці якого опинилася акторка Дрю Беррімор.

Дрю Беррімор очолила список невигідних зірок

Комедія “На відстані кохання” 2010 року з її участю заробила на квитках тільки 17,8 мільйонів доларів. У 2009 році фільми з нею “Все круто” і “Котися!” також провалилися. За підрахунками Forbes, акторка приносить тільки 40 центів з кожного сплаченого їй долара.

Друге і третє місце зайняли Едді Мерфі та Вілл Феррел відповідно. З ними продюсери хоча і не працюють собі в збиток, але і великого прибутку не отримують. Мерфі повертає з кожного витраченого на нього долара 2,7 долара, а Феррел – 3,5.

Фільм “Уяви собі” 2009 року і “Знайомтеся: Дейв” 2008 року за участю Мерфі були не найуспішнішими в прокаті. На думку Forbes, виправити його становище може новий фільм “Як вкрасти хмарочос”, який виходить на екрани в листопаді. Крім того, поправити репутацію може і те, що він призначений головним на церемонії “Оскар-2012”.

У першу десятку переоцінених зірок увійшли також Ніколас Кейдж, Ніколь Кідман, Дензел Вашингтон і Різ Уїзерспун.

Журнал Forbes вибрав для свого рейтингу 40 найбільш високооплачуваних кінозірок і підрахував, який прибуток вони принесли продюсерами з кожного витраченого на них долара.

Джерело lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.