Новини технологій. 23 листопада. В офіційному блозі Mozilla один з інженерів-розробників Ехсан Ахгарі (Ehsan Akhgari) анонсував новий режим оновлень, який, ймовірно, з’явиться в 10-й версії Firefox на початку 2012 року.

Mozilla Firefox 10
Mozilla Firefox 10

Початково Ехсан описав таку проблему свого браузера: коли оновлення для Firefox стає доступним, то воно завантажується у фоновому процесі, копіюється в теку браузера, при його наступному запуску стартує програма-«updater» , яка розгортає файли оновлень і тільки після цього нова версія браузера готова до використання. Все це відбувається на очах у користувача, який змушений чекати, поки «updater» закінчить свою роботу, замість того, щоб надати користувачеві можливість працювати далі.

У зв’язку з цим, Ахгарі анонсував новий режим оновлень, який, як вже відзначалося, планують випустити із 10-ю версією Firefox на початку 2012 року. Всі ці процеси будуть відбуватися без участі будь-яких вікон, непомітно від користувача. Так, як це робить найближчий конкурент Firefox – браузер Google Chrome.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.