Новини світу. 8 листопада. Інтернет-сайти знайомств знаходять більший попит серед фінів, і в той самий час збільшується кількість пропонованих послуг.

Сайти знайомств спонукають до зради

Увагу і осуд викликав сайт для клієнтів, які вже мають стосунки. Сайт не засуджує романи на стороні.

Цей сайт розпочав роботу у вересні і орієнтується на клієнтів, які вже перебувають у стосунках або одружені. Він залучив багато відвідувачів – 10 тис. чоловіків і 500 жінок зареєструвалися незабаром після відкриття сайту. Тепер користувачів вже більше 25 тисяч.

Засновник сайту норвежець Сігурд Вердау каже, що в Північній Європі користувачів в цілому близько 670 тисяч. Він зауважує, що безліч людей переносять знайомства з нічних клубів у Інтернет.

Фірма виправдовує свою ідею, орієнтуючись на зібрані статистичні дані про зради серед пар. Згідно з цими даними, серед фінів невірних навіть більше, ніж в інших північних країнах.

Сімейна федерація Фінляндії, проте, заперечує цю тенденцію. Вона стверджує, що про зради тепер просто більше говорять, але це не означає, що їх стало більше. Якась кількість зрад завжди була і завжди буде, зауважує федерація.

Джерело euromag 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.