Новини України. 6 листопада. Дівки з Femen вибігають напівголими на відкритті стадіону у Львові. Їх в’яжуть. У результаті – за світовими інформагентствам розходиться картинка країни, де дівчата з іміджем повій проти чогось протестують.

Femen пропагують проституцію?

Бюргер у Німеччині погано розуміє, що таке Україна. Але коли йому перекладають, що це не повинно бути борделем (пам’ятаєте лозунг Femen: «Україна – не бордель!»?), у нього складається думка, що це саме те, що йому треба – дешевий бордель з купою доступних дівок.

Можливо, Femen має й інші офіційні цілі – благородні, але в реальності вони не борються з проституцією, а рекламують її і тим принижують свою батьківщину. Вся їх «боротьба», аж ніяк не безкорислива, зводиться до профанації та сімейних цінностей, і соціальних протестів. Недарма під час справжніх акцій протесту цих дівчат просто відганяють, щоб не плуталися під ногами.

Ще понад рік тому у відкритому листі цієї організації писалося: «Зізнайтеся чесно, що ваша «профспілка» виникла у зв’язку із наближення чемпіонатом Європи з футболу. Щоб заманити секс-туристів до України, розумні голови вигадали організацію Femen, офіційною метою якої оголосили боротьбу… із цим же секс-туризмом…

Попросіть у своїх німецьких або місцевих спонсорів ще трошки євро і поїдьте в Гамбург, Франкфурт чи Берлін. Офіційних публічних будинків та зареєстрованих повій там стільки, що вам вистачить боротися за моральну чистоту Європи до самої старості… »

Останні акції Femen зі спробами «захопити» стадіони тільки переконали у правоті такого припущення. Femen – просто інструмент інформаційної війни. Комусь на Заході вигідно, щоб Україна асоціювалася тільки з голими цицьками. Не з ракетами, літаками і кращими в світі жінками, а з дешевими повіями. Втім, те, чим займається Femen, і є духовна проституція. Цілі у дівчат такі ж матеріальні, як і тіла, які вони рекламують перед камерами.

Джерело Сегодня 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.