Новини світу. 11 листопада. Компанія Facebook близька до угоди з урядом США з питання захисту конфіденційних даних користувачів, повідомляє Wall Street Journal з посиланням на заяву глави соцмережі Марка Цукерберга, яку той зробив в Гарварді в понеділок.

Facebook запитуватиме дозволу користувачів на істотні зміни в політиці конфіденційності.

Як стверджує джерело видання, близьке до переговорів, Facebook і уряд США укладуть угоду, за якою Facebook буде запитувати дозволу користувачів на істотні зміни в політиці конфіденційності. Це означає, що Facebook не зможе поширювати конфіденційні дані будь-яким способом, крім того, який був дозволений користувачем.

Текст угоди найближчим часом повинна буде схвалити Федеральна торгова комісія, яка в останні місяці давала сигнали про пріоритет посилення конфіденційності особистих даних.

Угода може мати вкрай широкий вплив на інтернет в цілому, оскільки в мережі діють мільйони сервісів і компаній, що розробляють системи вивчення поведінки людей в інтернеті. Подібні компанії заробляють гроші на зборі і продажу особистих даних користувачів.

Звинувачення в порушенні конфіденційності посипалися на адресу Facebook в грудні 2009 року, коли соціальна мережа без дозволу користувачів зробила публічною базову інформацію: ім’я, картинку профілю, місце проживання, стать, а також весь список друзів. Кілька скарг користувачів у зв’язку з «нечесними змінами» були спрямовані у Федеральну торгову комісію США.

Рішення Facebook вирішити проблеми з конфіденційністю даних з’явилося на тлі чуток про можливий продаж компанії: згідно обговорюваної інформації, наступного року керівництву соцмережі відкрито запропонують продати компанію. За деякими оцінками, вартість Facebook може досягати $ 100 млрд.

За матеріалами Газета.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.