Новини технологій. 30 листопада. Соціальна мережа Facebook погодилася підписати 20-річну угоду про приватність  даних користувачів з урядом США.

Facebook захищає дані користувачів

Угода вимагає від Facebook отримання явного дозволу від користувачів перед тим, як отримувати від них нові дані. Крім того Facebook заборонили змінювати політику в області безпеки даних користувачів без відома самих користувачів.

Ще одним важливим моментом є заборона для соцмережі використовувати дані користувача способами, відмінними від того, на які погоджувався сам користувач. Нові умови будуть пропонувати компанії проходити незалежний аудит правил строком на 20 років, що на думку чиновників має врівноважити потреби і бажання Facebook в області роботи з даними, а з іншого боку, знизити напруження в області обробки інформації і постійних скандалів у цій сфері. Джерела в Facebook говорять, що з 20-річним аудитом компанія в цілому погодилася, хоча спочатку наполягала на п’ятирічний термін.

Згідно з новими правилами, протягом наступних 20 років Facebook  проходитиме незалежний аудит кожні два роки, а якщо компанія буде викрита в порушеннях, то їй загрожує штраф в $ 16 000 за кожен день порушення.

Федеральна Комісія з комунікацій заявляє, що в цілому має намір підігнати під загальні стандарти угоди з усіма великими інтернет-компаніями, в першу чергу з Google і Facebook.

Джерело CyberSecurity.ru 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.