Новини здоров’я. 24 листопада. В останні роки все більше і більше людей надходять в лікарні в результаті вживання енергетичних напоїв.

Енергетичні напої в поєднанні з іншими речовинами небезпечні для здоров'я

Особливо небезпечним є змішування цих напоїв з алкоголем і наркотиками.

Кількість людей, що потрапили до лікарні у зв’язку з вживанням енергетичних напоїв, зросла в десять разів за останні три роки, повідомляють експерти з Міністерства охорони здоров’я США. Близько 44% постраждалих змішували стимулюючі напої з алкоголем, ліками або забороненими наркотиками. Більшість пацієнтів – це чоловіки у віці 18-39 років.

«Комбінування енергетичних напоїв з іншими речовинами небезпечно для здоров’я і життя, а також підвищує ризик небезпечної поведінки, наприклад, водіння під впливом алкоголю і наркотиків», – зазначають фахівці.

Виробники напоїв не згодні з висновками медиків. Вони вважають, що в госпіталізації постраждалих винна зовсім не їхня продукція, а наркотики, які ті вживали. За їхніми словами, в більшості енергетичних напоях міститься не більше кофеїну, ніж у половині чашки кави.

Як показують дослідження, надмірне вживання енергетичних напоїв викликає аритмію, підвищення тиску і зневоднення організму.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.