Новини України. 24 листопада. Представники виконавчої служби Київського району Донецька зачитали голодуючим в наметах біля будівлі донецького обласного відділення Пенсійного фонду чорнобильцям постанову про те, що вони знаходяться там незаконно.

Чорнобильці відмовилися підписувати документи

Чорнобильці відмовилися підписувати документи, оскільки не отримали на руки рішення суду. Представник виконавчої служби не став спілкуватися з пресою і поспішно пішов.

У той же час представники ініціативної групи повідомляють, що чорнобильці продовжують акцію протесту і голодування і розходитися не збираються.

За словами члена ініціативної групи голодуючих чорнобильців Володимира Сумарукова даний виконавчий лист був адресований не комусь конкретно за прізвищем, а громадської організації «Чорнобиль-Єдність», яка має свою юридичну адресу.

«Ми сказали держвиконавцям, що нехай вони і рішення суду, і виконавчий лист висилають на цей юридичну адресу, а ми при отриманні будемо вирішувати, що робити далі», – зазначив Сумаруков.

Нагадаємо, Донецький окружний адміністративний суд заборонив акцію протесту чорнобильців, які з 15 листопада голодують в наметовому містечку біля будівлі Управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, вимагаючи виплати їм пенсійних допомог в повному обсязі.

За матеріалами lb.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.