Новини України. 2 листопада. У шахтарську столицю везуть ковчежці з мощами іменитих святих – Іоанна Хрестителя (Предтечі), Миколи Чудотворця, а також священномученика Кипріана та мучениці Юстинії.

Микола Чудотворець - найулюбленіший святий

Святині привезуть 4 листопада в Спасо-Преображенський кафедральний собор Донецька. «Ковчежцем їдуть з Росії в Одесу, в Донецьку вони проїздом. Але три дні всі бажаючі зможуть прийти помолитися, прикластися до святинь», – розповів прес-секретар Донецької єпархії УПЦ протоієрей Георгій Гуляєв.

За його словами, зустрічатимуть частки мощей святих о 16.00, а перед цим митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон відслужить в соборі молебень.

Св. пророк Іоанн Хреститель і Святий Миколай – святі відомі. До Іоанна Предтечі звертаються з проханням про позбавлення від нечистої сили, псування, лихоманки, гніву начальства. Святий Миколай – чи не найулюбленіший народний святий, що допомагає в бідах і хворобах. Він вважається покровителем моряків і подорожуючих, а також оберігає маленьких дітей.

Кипріян був волхвом, чаклуном, похвалявся знаннями таємниць природи. Але християнка Юстинія своїм прикладом змогла привести його до віри – він прийняв святе Хрещення. У них просять побільше віри, а також моляться, захищаючись від чародійства.

Джерело Сегодня 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.