Новини України. 22 листопада. У Донецьку за два дні – вчора і сьогодні – вже госпіталізовано 30 чорнобильців, які з 15 листопада голодували, протестуючи проти скорочення їм пенсійних виплат.

Чорнобильці голодують по черзі

Про це сьогодні заявив представник ініціативної групи чорнобильців у Донецьку Володимир Сумарук. За його словами, «вчора до вечора було 20 госпіталізовано, а ще чотирьох голодуючих забрали родичі, сьогодні 6 людей госпіталізовано, їх забрала «швидка». Сумарук ще раз відзначив, що всім госпіталізованим вони відразу готують заміну – до голодування вступають нові чорнобильці, які беруть участь в акції протесту.

«Вчора на вечір було 47 осіб, які беруть участь у голодуванні. Справа в тому, що на місце того, кого везе «швидка», лягає наступний голодувати. Остаточну цифру – про те, чи буде сьогодні на вечір 47 людей, я не можу сказати. Один іде, другий його змінює. Ми обмежені в спальних місцях, ми не можемо людей залишати, щоб вони голодували на вулиці», – пояснив чорнобилець.

І додав: «Може, до кінця вечора сьогодні буде 42 голодуючих, а завтра з ранку знову буде 47 чи 50, точно не можу сказати».

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.