Новини світу. 1 листопада. Лікарі не знають, як повідомити Бекетову про премію Путіна, присудженої Хімкинському журналісту напередодні.

Лікарі вважають, що новина піде Бекетову на користь

Лікарі та колеги журналіста Михайла Бекетова, який отримав урядову премію в галузі друкованих ЗМІ, вирішують, як повідомити йому про це, повідомила директор Фонду допомоги Бекетову Людмила Федотова.

«На даний час лікарі думають про те, яким чином піднести Михайлу звістку про присудження премії, повідомити йому про те, що він став лауреатом премії уряду Росії, з метою отримання терапевтичного ефекту від цієї новини. Щоб він почав на тлі цієї (позитивної) новини активно займатися і міг отримати премію нормально ходячи, говорячи. Для мене це буде взагалі казка», – сказала Федотова.

Бекетов зараз знаходиться в клініці в Ізраїлі.

«Як довго він буде в клініці, не знаю, про це повинен відповісти лікуючий лікар. У майбутню п’ятницю відбудеться черговий консиліум з приводу протеза для Михаїла», – сказала Федотова.

Напередодні прем’єр Володимир Путін підписав розпорядження про вручення премії уряду Бекетову і ряду інших журналістів.

Головний редактор «Хімкінської правди» Михайло Бекетов був жорстоко побитий в 2008 році, після чого йому ампутували ногу, три пальці, провели операцію на мозку. Напад на журналіста пов’язували з його активним захистом Хімкінского лісу.

Джерело Газета.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.