Новини світу. 25 листопада. Якщо ви вважаєте, що ваш чоловік не проявляє про вас достатньо турботи, можливо, вся справа в його поганій спадковості.

Чи мають чоловіки "ген ніжності"?

Мова йде не про копіювання манери поведінки батька, а про гени, що дісталися йому від предків.

Для того, щоб з’ясувати, чи володіє ваш партнер “геном ніжності”, пожалійтеся йому на свої проблеми, і уважно спостерігайте за тим, як він на це відреагує. Експерти стверджують, що чоловіки, які дивляться на вас із симпатією, кивають і посміхаються, поки ви скаржитеся їм на життя, найчастіше мають “ген ніжності”, що робить їх людьми, на яких можна покластися в скрутну хвилину.

У своїх експериментах учені із США і Канади записували на відео, як жінки розповідали чоловікам про чужі страждання. Потім ці записи показували незнайомцям, і просили їх оцінити, наскільки добрим і гідним довіри є чоловік на відео. У результаті виявилося, що люди, яких визнавали здатними до співчуття, володіли генами, пов’язаними з високим рівнем окситоцину – “гормону турботи”, який також вказує на чутливість і вміння ставити себе на місце інших.

“Ми вважаємо, що навіть ледь помітна зміна в генотипі впливає на поведінку людей, причому сторонні люди помічають різницю в поведінці досить швидко”, – уклали вчені.

Джерело ЗдравоЕ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.