Новини України. 28 листопада. Майже половина українців вважають, що росіяни добре до них ставляться.

Україна, Росія, прапори
Українці налаштовані неоптимістично з точки зору ставлення до них росіян

24% населення думає навпаки. Про це під час презентації дослідження «Росія очима українців» розповів соціолог, засновник групи компаній Reseach s Branding Group Євген Копатько.

«Майже 70% українців не відвідували Росію після 1991 року. Без малого дві третини населення не виїжджали до Росії за останні 20 років. При цьому на заході країни тільки п’ята частина виїжджала в Росію, а на південному сході – третина населення»- пояснив пан Копатько.

За словами соціолога, враховуючи той факт, що 70% українців не виїжджали до Росії, дивними здаються результати відповідей на запитання «як ставляться до українців у Росії».

«49% респондентів вважають, що в Росії ставлення до українців в цілому хороше, а 24% згодні з твердженням «в цілому погане». Нейтральним сприйняття українців вважало 19% опитаних і 8% важко відповісти»- здивувався пан Копатько.

За словами соціолога, українці, які не виїжджають до Росії формують свою думку, грунтуючись тільки на повідомленнях ЗМІ.

«Соціальні дослідження, які робили росіяни в розпал «газової війни» у 2009 році дійсно говорили про те, що росіяни негативно ставляться до українців. Ставлення до нинішньої української влади екстраполювалося на всіх українців. Не можу сказати, що українці оптимістично налаштовані з точки зору ставлення до них росіян», – підсумував пан Копатько.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.