Новини політики. 21 листопада. Екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко стала інформаційним об’єктом в Європейському союзі, але її вихід із СІЗО для ЄС є не таким принциповим моментом, як вважають в однойменному блоці.

Тарас Чорновіл
Чорновіл вважає, що принциповість звільнення Тимошенко для ЄС - сумнівна

Таку думку висловив народний депутат України від депутатської групи «Реформи заради майбутнього» Тарас Чорновіл, коментуючи хід саміту Україна-ЄС, який має відбутися в грудні цього року, повідомляє Цензор.НЕТ.

«Я б сказав, що для ЄС випустити Юлію Тимошенко не настільки принципово, як думають у БЮТ. Тут є інший нюанс – вона стала інформаційним об’єктом в Європейському союзі і певною прив’язкою до подій в Україні. Наприклад, раніше говорили «Україна-Чорнобиль», а тепер – «Україна-Тимошенко», – сказав він.

Чорновіл зазначив, що для європейських політиків, які хотіли б бачити Україну в ЄС те, що Юлія Тимошенко сидить, є проблемою. «На них негативно позначиться підписання будь-якого документа з нинішньою владою, або навіть просто фотографія з нею. Бо рядовий виборець ЄС знає, що в Україні з політичних мотивів сидить Юлія Тимошенко. Країна, в якій є політичні репресії, нецивілізована для європейців», – додав він.

За словами Чорновола, для політиків, яким байдужа Тимошенко, вона є спекулятивним чинником. «Хоча, безумовно в ЄС є політики, які щиро співчувають Юлії Тимошенко», – додав Чорновіл.

Нагадаємо, українські експерти і політики раніше вже висловлювали побоювання, що судовий розгляд справи екс-прем’єр-міністра Тимошенко може завадити українським євроінтеграційним прагненням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.