Новини України. 30 листопада. Сьогодні громадськість вручила “найкращим” алкогольним та тютюновим лобістам Антипремію “Золота коса 2011”.

Тарас Чорновіл
Чорновіл отримав найвищу антинагороду

За результатами рейтингу експертів, найбільш дієвим лобістом тютюнової та алкогольної індустрії, який і отримав “Золоту косу”, став народний депутат Тарас Чорновіл, набравши 21 бал.

“Уперше в Україні ті, хто тривалий час відстоює комерційні інтереси виробників алкоголю й тютюну, всупереч інтересам громадського здоров’я отримали свою відзнаку”, – йдеться в повідомленні.

Зовсім трішки відстав від переможця народний депутат Анатолій Кінах – 20 балів та заслужена “Срібна коса”. Трійку призерів замкнув народний депутат Сергій Терьохін з “Бронзовою косою” та 12 балами.

В п’ятірці кращих тютюнових та алкогольних лобістів також народні депутати Олена Бондаренко – 11 балів та Сергій Шевчук – 10 балів.

Спеціальний приз “Золоте гальмо” дістався Прем’єр – міністру України Миколі Азарову. Цей приз – спеціальна відзнака від Коаліції громадських організацій “За вільну від тютюнового диму Україну“.

Ініціатором антипремії “Золота коса” є бюро журналістських розслідувань “Свідомо“. Співорганізаторами виспупили Коаліція громадських організацій та ініціатив “За вільну від тютюнового диму Україну”, громадська організація “Твереза Україна”, Регіональний центр громадянського представництва “Життя” та громадська організація “Форум порятунку Києва”.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.