Новини України. 9 листопада. Біля будівлі Кабінету Міністрів України збирається мітинг, учасники якого виступають проти скасування пільг чорнобильцям.

Чорнобильці знову збираються під Верховною Радою

Наразі в мітингу беруть участь до 100 учасників, які поки що не розгортають агітаційні матеріали, очікуючи прибуття своїх однодумців.

Спостерігають за дотриманням порядку близько 30-ти правоохоронців.

Як повідомлялося, перші акції протесту під будівлею Верховної Ради відбулися 20 вересня. У той день представники афганських і чорнобильських організацій прорвали міліцейський кордон і намагалися зламати двері в будівлі парламенту, але міліція перешкодила цьому та відтіснила протестувальників від дверей ВР. Як наслідок, розгляд законопроекту було відтерміновано.

1 листопада протестувальники знову зібралися на мітинг під стінами Верховної Ради проти скасування пільг. Вони зламали огорожу довкола будівлі парламенту й намагалися прорватися всередину. Правоохоронці зуміли стримати натиск.

2 листопада акції протесту відновилися. 3 листопада вранці мітингувальники знову прийшли до парламенту. Згодом до них приєдналася кількатисячна колона, яка пройшла до будівлі Верховної Ради від метро “Арсенальна”. Серед учасників акції – члени громадської організації “Вперед“, які вимагали зменшення податкового навантаження на малий бізнес, а також представники чорнобильських організацій, які обстоювали свої пільги.

Після того, як мітингувальників не пропустили до будівлі парламенту, вони знову зламали паркан і закидали площу перед Верховною Радою гарбузами. У прес-службі ГУ МВС поінформували, що під час сутичок під стінами парламенту один із солдатів внутрішніх військ отримав поранення.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.