Новини України. 23 листопада. Громадська організація “Харківський міський комітет ветеранів Чорнобиля” звернулася до патріарха московського і всієї Русі Кирила з проханням молитися про напоумлення Президента Віктора Януковича.

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило

У листі, підписаному головою організації Володимир Проскурін, чорнобильці нагадали патріархові, що Янукович переміг на президентських виборах з його благословення та за підтримки більшості членів їхньої організації.

Автори документа поскаржилися патріарху на неотримання пенсій, які держава зобов’язана виплачувати їм згідно з рішеннями судів.

“Якщо президент України не знає, де взяти кошти на виплату пенсій пільговим категоріям громадян, то ми можемо підказати: потрібно вводити податок на розкіш, а не відбирати у людей останнє”, – сказано в листі.

Чорнобильці заявляють, що вони, як православні люди, вважають гріхом порушення Януковичем своєї передвиборчої обіцянки “почути кожного”.

“Просимо Ваших архипастирських молитов, у тому числі і про напоумлення нашого президента, який прийшов до влади і за Вашими молитвами”, – йдеться в листі.

Автори звернення вважають, що Кирило, будучи патріархом всія Русі, може вплинути на президента України і примирити владу і народ на підставі християнської етики.

Джерело Українські новини 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.