Новини України. 2 листопада. Чорнобильські організації, які виступили організаторами акцій протесту проти скасування соціальних пільг, вирішили їх припинити у зв’язку з прийняттям до уваги їх вимог Кабінетом Міністрів.

Чорнобильці припиняють свої протести

Про це повідомив член переговорної групи від чорнобильців, член організації «Чорнобильський спас» Петро Прокопенко.

«Керівники та громадські організації, які заявляли ці акції, прийняли рішення, що акцію на даний момент ми припиняємо. Те, що не розходяться люди, це просто піар деяких політичних сил», – сказав Прокопенко.

За його словами, 1 листопада представники чорнобильських організацій провели зустріч з першим віце-прем’єр-міністром, міністром економічного розвитку і торгівлі Андрієм Клюєвим, а в середу – з віце-прем’єром, міністром соціальної політики Сергієм Тігіпко.

«Сьогодні всі питання, які ми поставили перед Тігіпко, – нас почули, і практично дано відповідні вказівки на місцях. У першу чергу відкликаються різні незаконні документи, вказівки Пенсійному фонду. Також відкликаються вказівки Пенсійному фонду перераховувати пенсії чорнобильцям, незважаючи на судові рішення», – сказав він.

Нагадаємо, сьогодні близько 500 чорнобильців пікетували Кабмін з вимогою не скасовувати їх соціальні пільги.

1 листопада близько 1 тис. чорнобильців пікетували Раду з вимогою не скасовувати їх соціальні пільги, зокрема їм вдалося прорватися до входу в Раду, зламавши огорожу.

9 вересня Рада прийняла в 1 читанні законопроект № 9127, яким, зокрема, передбачається встановлення Кабміном порядку та розміру компенсацій пільговикам.

За матеріалами ZN.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.